Potřebujete trochu inspirace a motivace?

0

Potřebujete trochu „nakopnout“, abyste získaly odvahu pro své smělé podnikatelské plány? Řešíte, zda dát přednost rodině nebo kariéře? Nebo jste na mateřské ztratily sebevědomí a obáváte se, zda budete schopny skloubit svoji kariéru s péčí o rodinu? Odpovědi na tyto otázky a na mnoho dalších vám pomůže zodpovědět Konference Ženy sobě 2015, která proběhne tento týden v hotelu Clarion v Praze.

Jedná se o největší setkání výjimečných, úspěšných a inspirativních žen v České republice, které se uskuteční už pošesté. Akce probíhá formou netradiční diskuse na téma ženského sebevědomí, pracovních možností žen a rovnosti platů. V panelových diskuzích na témata „jak je důležité zdravé sebevědomí a umění určit si svoje hranice“, „jak skloubit osobní život s pracovním“ a „úspěšná kariéra mladých žen, co jim pomáhá a co naopak brzdí“ máte možnost diskutovat o všech těchto problémech s úspěšnými a inspirativními ženami, které znamenají špičku ve svých oborech.

Diskutujícími jsou například evropská komisařka Věra Jourová, představitelka luxusního byznysu Shigeri Takamatsu, generální ředitelka Mary Kay pro Českou republiku Barbora Chuecos, marketingová ředitelka společnosti Wella Kateřina Kaňoková a mnoho dalších. Vy tak máte jedinečnou příležitost se osobně setkat s těmito osobnostmi na jednom místě a inspirovat se jejich názory, energií a úspěchem. To všechno vám může významně pomoci ujasnit si vlastní cíle a další směřování. V sobotu si pak můžete na vlastní kůži vyzkoušet mentoringové techniky známých a úspěšných osobností jako jsou například Mirka Čejková, Markéta Fialová, Alena Borhyova nebo významné manažerky a ředitelky významných firem, jako je Plzeňský Prazdroj, TV Nova, Marionnaud, Partners, Česká televize a další.

Akci pořádá česká pobočka mezinárodní federace žen BPW International, která má více než osmdesátiletou historii a pobočky ve více než 95 zemích světa. Jde o jednu z nejvlivnějších sítí žen, která má mimo jiné poradní status u OSN a participativní postavení s Radou Evropy. Členkami jsou vlivné ženy ve vedoucích pozicích, podnikatelky, živnostnice a manažerky.

http://www.equalpayday.cz/

Sdílet.

Zanechat komentář